Oferta

Blaty kuchenne


Najbardziej odpowiednim materiałem do wykonania blatów kuchennych jest granit ze względu na jego odporność na zarysowania, temperaturę, kwasy i tłuszcze. Wykonujemy zlecenia według indywidualnych potrzeb Klienta, dlatego grubość blatu, rodzaj obróbki oraz kolorystyka są wcześniej szczegółowo omawiane.
Blaty kuchenne Warszawa
Blaty kuchenne Warszawa

Blaty łazienkowe


Decydując się na wykorzystanie kamienia w łazience, nie musimy ograniczać się jedynie do kamieni o odpowiednich właściwościach fizycznych. Doskonale sprawdzają się w takich przypadkach marmury, granity, trawertyny. Spośród nich można wybrać takie kamienie, które będą nam odpowiadały zarówno pod względem koloru jak i struktury.
Blaty łazienkowe
Blaty łazienkowe

Schody


W naszej ofercie znajdą Państwo schody zewnętrzne oraz wewnętrzne. Schody zewnętrzne wykonywane są z granitu w strukturze antypoślizgowej (płomień, groszek, pasy antypoślizgowe). Do wykonania natomiast schodów wewnętrznych stosuje się marmur, granit, trawertyn, konglomerat w strukturze polerowanej.
Schody Warszawa
Schody Warszawa

Posadzki


Kamienne posadzki powstają z marmuru, granitu, a także trawertynu. Mogą być one układane z płytek, jak i cięte z dużych płyt , co pozwala odtworzyć wzór kamienia. . Dzięki łączeniu płyt można stworzyć niepowtarzalne wzory na posadzkach zależne od gustu Klienta.
Posadzki Warszawa
Posadzki Warszawa

Parapety z kamienia


Parapety stworzone z kamienia naturalnego  stanowią doskonałą oprawę i wykończenie okien. Dzięki różnorodności faktur czy kolorów umożliwiają nieograniczone możliwości aranżacji każdego wnętrza.
Parapety z kamienia Warszawa
Parapety z kamienia Warszawa

Kominki


Do budowy kominków używa się każdego rodzaju kamienia naturalnego. Popularnym zestawieniem jest marmur w połączeniu z granitem o powierzchni polerowanej lub satynowej, jednak kolorystyka i rodzaj kamienia uzależniona jest od potrzeb Klienta. Ponadto wykonujemy również montaż wkładów jak i ich zabudowę termiczną.
Kominki Warszawa
Kominki Warszawa

Nagrobki


Naszą specjalnością są eleganckie i oryginalne wzory nagrobków projektowane na wskazany wymiar oraz z wybranego materiału. Realizując nagrobki staramy się aby były one dopasowane do oczekiwań każdego Klienta oraz były w dobrej cenie.
Nagrobki Warszawa
Nagrobki Warszawa

Elewacje


Elewacje
Elewacje

Kostka granitowa i betonowa

Kostka granitowa i betonowa
Kostka granitowa i betonowa

Galeria

blaty marmuroweblaty granitoweblaty kamienneblaty Warszawablaty z kamieniaparapety z kamieniaparapety marmuroweparapety Warszawaschody Warszawablaty Warszawaschody z kamieniaschody granitowe, schody marmurowe

Zobacz także